تصویر مربوط به مطلب

رژیم غذایی برای بیماران مبتلا به سرطان


🔵بیماران سرطانی بخصوص اگر تحت شیمی درمانی قرار گرفته باشند، دچار کمبود و فقر شدید مواد غذایی مختلف و همچنین مسمومیت بالای بدن می باشند .بدن این افراد نیاز فراوانی به مواد غذایی تازه ، غنی و سرشار از آنزیمهای طبیعی موجود در آنها دارد.


🔵بنابراین این افراد باید در روز به میزان فراوان و تا حد تحمل چندین لیوان آب هویج و سیب، و حداقل دو تا چهار لیوان آب سبزیهای مختلف مانند کاهو، برگ چغندر ، کرفس ، خیار و ... مصرف کنند.

مصرف سبزیهای پخته شده با حرارت کم و بدون اضافه کردن آب ( برای حفظ مواد معدنی موجود در سبزیها) مانعی ندارد.

🍎سیب را میتوانند به صورت رنده شده روزی چند عدد مصرف کنند.


🔴از مصرف شکر مطلقا بپرهیزند. میزان نمک و روغن را تاحد امکان کاهش داده یا مطلقا پرهیز کنند.

☘️🌳مصرف بروکلی، گل کلم ، شلغم ، چغندر، سیب زمینی، پیاز و سیر ، لوبیا و نخود سبز، مارچوبه وانواع دیگر سبزیها و غده ها بصورت پخته با آب کم یا بدون اضافه کردن آب آزاد است.

🌱🌳مصرف گاه بگاه مقداری برنج قهوه ای و نان سبوس دار مانعی ندارد هرچند بهتر است که گرسنگی خود را به کمک مواد مغذی زنده و پر از ویتامین و ضد سرطانی مانند میوه ها و سبزیهای تازه رفع کنند.t


🔴از هر گونه مواد حیوانی پرهیز کرده، چون سموم بیشتری به بدنشان میرساند.

این رژیم بطور کلی میزان پتاسیم را به مقدار فراوان در بدن بالا برده ، سدیم را به حداقل رسانده ، به میزان بی نظیر و t فراوانی انواع ویتامینها، آنزیمها ، مواد معدنی ، مواد پاکسازی کننده و ضد سرطان و موادی که باعث آلکالی (قلیایی) شدن بدن می گردند را در T اختیار بدن قرار میدهد.


🔵ادرار ایشان که به احتمال صددرصد اکنون اسیدی است باید به کمک این رژیم غذایی به آلکالی (قلیایی)  تبدیل گردد..PH  آلکالی بدن را در مقابل سرطان مقاوم می کند،سلولهای سرطانی در PH اسیدی است که قادر به رشد و تکثیر می باشند.

.
این رژیم بطور کلی در مورد هر بیماری با هر نوع سرطان صادق است .لیست مربیان این دوره آموزشی

تصویر نام ونام خانوادگی مدرک -

تاریخ : 1396/5/23 | زمان : 12:13 PM | نویسنده :مدیریت وب سایت |

پیشنهاد / انتقاد / نظرات

نام و نام خانوادگی (لازم)
 

ایمیل (لازم)
 

پیشنهاد / انتقاد / نظرات